Szkoła jazdy Jazdam

66220000_334298287488874_5565781297785208832_n

Prawo jazdy Bydgoszcz

Ile kosztuje prawko kat. B w Bydgoszczy?

Cena – prawo jazdy Bydgoszcz, w głównej mierze zależy od wyboru rodzaj kursu.
W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć następujące kursy:

Oferowane powyżej kursy prawa jazdy w Bydgoszczy różnią się od siebie szybkością przeprowadzenia całego procesu nauki, zajęciami teoretycznymi lub ich brakiem, a także indywidualnym tokiem nauczania. 
Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz zyskać odpowiednie przygotowanie do egzaminu w WORD Bydgoszcz już w 14-20 dni to kurs ekspresowy lub indywidualny są idealne dla Ciebie. 

Zapisując się na kurs prawa jazdy w Jazdam Bydgoszcz otrzymujesz od nas: 

 • zajęcia teoretyczne (30 h) w dogodnym terminie
 • zajęcia praktyczne (jazda z instruktorem min. 30 h)
 • podręczniki i materiały dydaktyczne
 • możliwość płatności w ratach

Oprócz wyżej wskazanych elementów szkolenia, podczas jazd z naszymi instruktorami zapomnisz o stresie i w poczuciu dobrej atmosfery 30 h kursowania po Bydgoszczy minie Ci „jak z bicza strzelił”. Dzięki nam zyskasz pewność za kółkiem o jakiej niektórzy mogą tylko pomarzyć. 

To co, zdamy to razem?

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko:*

  Adres email:*

  Numer telefonu:

  Temat:*

  Rodzaj kursu:*

  Model auta:*

  Opłata za kurs wynosi: 2000 zł

  Opłata za kurs wynosi: 2600 zł

  Opłata za kurs wynosi: 3000 zł

  Zakres kursu:*

  Opłata za kurs wynosi: 2000 zł

  Opłata za kurs wynosi: 2200 zł

  Instruktor:*

  Model auta:*

  Wybierz sugerowaną datę i godzinę:*

  Treść wiadomości

  * Pola wymagane

  prawo jazdy Bydgoszcz

  Prawo jazdy Bydgoszcz - bo jak nie my to kto ?

  Jeśli chcesz zrobić prawo jazdy w Bydgoszczy w miejscu gdzie nauka idzie w parze z zabawą i miłą atmosferą to szkoła jazdy Jazdam to miejsce idealne dla Ciebie. Znamy się na tym co robimy, a pozytywne opinie naszych kursantów (google fb) i topowe miejsca w rankingach szkół jazdy w Bydgoszczy dowodzą tego że, wiedza zdobyta u nas nie pójdzie w las, a zdany egzamin w WORD Bydgoszcz to czysta formalność.

  OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

   5 star review  Polecam👌 z czystym sumieniem tą szkołę. Teoria miła, przyjemna w miłej atmosferze nawet dla bardzo początkujących. Praktyka z Agnieszka Dąbrowską czysta przyjemność. Widać że instruktorzy z powołania.100 procent zadowolenia.

   thumb Angelika Fedirko
   9/03/2020

   5 star review  Dzięki instruktorce Agnieszce Dąbrowskiej zdane za 1 razem! Najlepsza w swoim fachu, pełna energii i optymizmu. Podchodzi na luzie, super wszytsko tłumaczy. Uczy Cię Pani Aga? Zdane masz jak w banku😍

   thumb Laura Łuczak
   7/28/2020

   5 star review  Najlepsza szkoła i instruktorka Agnieszka Dąbrowska .Agnieszka stwarza cudowną atmosferę , dokładnie wszystko wytłumaczy (anioł nie kobieta) .Dziękuję Ci za cierpliwość przy nauce parkowania 😅 i za wiarę w to,że będę dobra za kółkiem , bo mi czasem jej brakowało . Z całego serca polecam szkołę JaZdam i jeszcze raz dziękuję😊

   thumb Ela Stranc
   7/23/2020