Szkoła jazdy Jazdam

66220000_334298287488874_5565781297785208832_n

Prawo jazdy Koronowo

NIE TRAĆ CZASU KURSU NA DOJAZDY DO BYDGOSZCZY I ZRÓB PRAWKO U NAS

Dlaczego prawa jazdy Koronowo w Bydgoszczy?

Każdy z nas przed przystąpieniem do kursu prawa jazdy zastanawiał się, gdzie ten kurs lepiej zrobić (zarówno jeśli chodzi o wybór szkoły jazdy, jak i jej lokalizację)?

Na pewno ważnym aspektem dla każdego z was jest lokalizacja szkoły jazdy i pewnie większość wybierze tą najbliżej miejsca zamieszkania – ale czy słusznie?

Z własnego doświadczenia wiemy, że kierowcy startujący z innych miejscowości niż Bydgoszcz tracą sporo czasu na dojazdy „L-ką” do Bydgoszczy, a co za tym idzie mają znacznie mniej czasu na naukę jazdy po Bydgoszczy, gdzie będą zdawać przyszły egzamin na prawo jazdy w tutejszym WORDzie.

Oczywiście jazda z punktu A do B również czegoś nas uczy ale czy nie lepiej było by spożytkować ten czas na szlifowanie przykładowych tras egzaminacyjnych w Bydgoszczy?

Na te pytanie musicie odpowiedzieć sobie niestety sami.

Gdybyście mieli jednak jakieś pytania w sprawie prawa jazdy w Bydgoszczy w realizowanym w naszej szkole to zapraszamy do kontaktu obok.

KONTAKT

To co, zdamy to razem?

Jesteś z Koronowa lub okolic ?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko:*

Adres email:*

Numer telefonu:

Temat:*

Rodzaj kursu:*

Opłata za kurs wynosi: 1900 zł

Opłata za kurs wynosi: 2500 zł

Opłata za kurs wynosi: 3000 zł

Zakres kursu:*

Opłata za kurs wynosi: 1800 zł

Opłata za kurs wynosi: 2300 zł

Instruktor:*

Wybierz sugerowaną datę i godzinę:*

Treść wiadomości

* Pola wymagane

prawo jazdy Koronowo

Prawo jazdy Koronowo - dlaczego właśnie My ?

Jesteś z okolic Koronowa lub Bydgoszcz i chcesz zostać mistrzem kierownicy ale nie wiesz jaką szkołę wybrać? Świetnie trafiłeś!
Szkoła jazdy Jazdam to miejsce gdzie bezstresowo przebrniesz przez wszystkie jazdy, zdobywając przy tym wymaganą wiedzę do zdania egzaminu w WORD Bydgoszcz z wynikiem pozytywnym. Opinie naszych kursantów (patrz tutaj google fb) utwierdzą Cię tylko w przekonaniu, że jesteś we właściwym miejscu. To co kiedy startujemy? 

Masz jeszcze jakieś pytania na temat prawa jazdy lub potrzebujesz uzyskać inne informację ? Koniecznie skontaktuj się z nami za pomocą formularza powyżej lub tutaj:

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

  5 star review  Polecam👌 z czystym sumieniem tą szkołę. Teoria miła, przyjemna w miłej atmosferze nawet dla bardzo początkujących. Praktyka z Agnieszka Dąbrowską czysta przyjemność. Widać że instruktorzy z powołania.100 procent zadowolenia.

  thumb Angelika Fedirko
  9/03/2020

  5 star review  Dzięki instruktorce Agnieszce Dąbrowskiej zdane za 1 razem! Najlepsza w swoim fachu, pełna energii i optymizmu. Podchodzi na luzie, super wszytsko tłumaczy. Uczy Cię Pani Aga? Zdane masz jak w banku😍

  thumb Laura Łuczak
  7/28/2020

  5 star review  Najlepsza szkoła i instruktorka Agnieszka Dąbrowska .Agnieszka stwarza cudowną atmosferę , dokładnie wszystko wytłumaczy (anioł nie kobieta) .Dziękuję Ci za cierpliwość przy nauce parkowania 😅 i za wiarę w to,że będę dobra za kółkiem , bo mi czasem jej brakowało . Z całego serca polecam szkołę JaZdam i jeszcze raz dziękuję😊

  thumb Ela Stranc
  7/23/2020