Szkoła jazdy Jazdam

66220000_334298287488874_5565781297785208832_n
biuro@jazdam.pl

KIM JESTEŚMY?

JaZdam to szkoła jazdy, w której instruktorzy umożliwiają kursantom zdobycie wiedzy i doświadczenia potrzebnych do stania się kierowcą, a tym samym i zdanie egzaminu na prawo jazdy – sprawnie, przy odpowiednim wsparciu i w swobodnej atmosferze!

NASZA MISJA

Chcemy umożliwiać naszym kursantom zdawanie prawa jazdy bez niepotrzebnego stresu, przekazując im w zrozumiały sposób solidną wiedzę i wspierając ich w zdobywaniu doświadczenia w jeździe w atmosferze swobody i zaufania.

Bo przecież jeśli masz solidną wiedzę i czujesz się za kółkiem pewnie, to JaZdam. I ty też zdasz. 😉

PO CO TO ROBIMY?

Uwielbiamy to, co robimy – dla wielu naszych instruktorów praca z kursantami JaZdam to dodatkowe zajęcie, więc naprawdę robimy to z pasji. 

Pasji do czego? 

A wszystko to ma dać Ci wiedzę, umiejętności i wsparcie, dzięki którym z
łatwością zdasz egzamin w WORDzie.

Bo jak się zsumuje wiedzę,
doświadczenie w jeździe oraz pewność siebie i opanowanie za kierownicą,
to właśnie daje to tyle, że w #JaZdam i Ty Zdasz!

O ile, oczywiście, chcesz zdać prawko z nami. 🙂

Chodź, powiemy ci teraz trochę więcej o naszej szkole i ekipie, z którą i TyZdasz.

DLACZEGO MY?

1 MIEJSCE

w rankingu szkół jazdy w regionie według Gazety Pomorskiej w 2014 roku

2 MIEJSCE

w plebiscycie „Akademia na 4 kółkach – Najlepsza Szkoła Jazdy w Bydgoszczy” wg Expresu Bydgoskiego w 2013 rok

WYRÓŻNIENIE

w plebiscycie „Najpopularniejsza Szkoła Nauki Jazdy w Bydgoszczy 2015”, Gazeta Pomorska 2015

Ciekawy, jak dokładnie wygląda zdawanie na prawko i robienie kursu w JaZdam? Poczytaj o tym TUTAJ.

Nie ma nic dziwnego w tym, że początkom za kółkiem towarzyszy stres. Nasz kurs prawa jazdy w Bydgoszczy stanowi jednak doskonałą okazję, by pozbyć się napięcia i skupić na nauce w wypełnionym miłą atmosferą aucie. Czym różnimy się od innych? Zapałem, pozytywną energią i fantastycznym poczuciem humoru. Jazda z nami to nie mozolne zdobywanie nowych umiejętności, ale prawdziwa przyjemność. Przekonaj się i skorzystaj z naszych usług.

Nauka jazdy w Bydgoszczy – 1. miejsce w rankingu szkół jazdy w regionie

Z nami na pewno się nauczysz. W zamieszczonym w 2014 roku w Gazecie Pomorskiej rankingu zostaliśmy uznani za najlepszych w przekazywaniu kursantom niezbędnej do prowadzenia auta wiedzy i doświadczenia. Wystarczy przyjrzeć się bliżej zdawalności naszych uczniów. Jest imponująca. Kurs prawa jazdy w Bydgoszczy JaZdam to propozycja rzetelnej nauki w miłych okolicznościach. Bez nerwów, za to w towarzystwie osób, które chętnie dzielą się swoją pasją do motoryzacji, a wszystko co potrzebne by zdać, mają w małym palcu. Z nimi opanujesz jazdę do perfekcji szybciej, niż Ci się wydaje. Jeśli więc marzysz  o tym, by stać się prawdziwym kierowcą, nauka prawa jazdy w Bydgoszczy stanowi doskonały wybór. Z nami nauczysz się szybko, dobrze i bez trudu. Nasi instruktorzy pokażą Ci, jak jeździć bezpiecznie i pewnie. Pomogą Ci też nabyć wszystkie niezbędne kierowcy umiejętności i sprawią, że każdemu spotkaniu w „eLce” towarzyszyć będzie duża dawka humoru i pozytywnej energii.

Kurs prawa jazdy w Bydgoszczy – dlaczego warto jeździć z nami?

Wiemy, że aby dobrze jeździć, nie wystarczą wiedza i umiejętności. Liczy się także opanowanie oraz pewność siebie za kółkiem. Staramy się wyeliminować stres podczas jazdy. Jest on głównym źródłem pomyłek i zwykle to on przynosi porażkę w WORDzie. Bezstresowa nauka prawa jazdy w Bydgoszczy to nasz przepis na Twój sukces. Podczas spotkań z instruktorem nabierzesz niezbędnej wprawy i z łatwością przyswoisz sobie nowe wiadomości, poćwiczysz manewry. Wszystko w miłej atmosferze i bez nerwów. Nie bez powodu nasz kurs prawa jazdy w Bydgoszczy cieszy się tak dobrą opinią wśród byłych kursantów. Dołącz do świeżo upieczonych kierowców i przygotuj się do egzaminu z nami. Dostosujemy się do Twoich potrzeb, zapewniając najlepsze warunki do nauki. Pokażemy Ci, że pierwsze przejażdżki w roli kierowcy nie muszą wiązać się z presją i trudnym do zniesienia napięciem. Nauka prawa jazdy w Bydgoszczy to fantastyczna opcja dla tych, którzy poszukują nie tylko wykwalifikowanych instruktorów, ale też takich z pokładami cierpliwości i zaangażowania. Można ich znaleźć w zespole JaZdam.